eibarko-rugby-taldea-logo-femenino-eus-2

ENTRENATZAILEAK: Cristina Guntín / Iera Echebarría

DELEGATUA: Elixabete Azkune / Alfredo Cobo/ Mireia Areitio / Concepción Kolly

ENTRENAMENDUAK: Asteartea, ostegunak eta ostiralak 18:30h – 20:00h

AZKEN EMAITZAK

HURRENGO PARTIDUAK

JOKALARIAK

Name
Águeda Pis Arnaiz
Position
Centro
Fecha de nacimiento
2003/08/20
Name
Aleu Cid Pérez
Position
Tercera Línea
Fecha de nacimiento
2001/09/06
Name
Amaiur Mayo Azkarate
Position
Centro / Zaguero
Fecha de nacimiento
1990/09/14
Name
Anne Fernández de Corres
Position
Apertura
Fecha de nacimiento
1998/05/30
Name
Edurne Vidal Irusta
Position
Primera Línea
Fecha de nacimiento
1992/07/09
Name
Eider García Fuentes
Position
Segunda Línea
Fecha de nacimiento
2005/02/03
Name
Asmae Ourdi El Alaoui
Position
Tercera Línea
Fecha de nacimiento
1996/10/12
Name
Doha Benslaiman Kraichi
Position
Primera Línea
Fecha de nacimiento
2001/10/26
Name
Eider Olarreta Sainz-Maza
Position
Centro
Fecha de nacimiento
1996/05/01
Name
Iera Echebarría Fernández
Position
Centro / Zaguero
Fecha de nacimiento
1992/10/20
Name
Jone Agirrezabal Iturbe
Position
Centro
Fecha de nacimiento
1994/02/19
Name
Lea Echevarrieta Legrand
Position
Segunda Línea
Fecha de nacimiento
1991/06/08
Name
Islam Chajrane Bahassou
Position
Primera Línea
Fecha de nacimiento
2001/11/11
Name
Joana Murray Barandika
Position
Utility Back
Fecha de nacimiento
1995/06/26
Name
Leire Muñoz Cao
Position
Medio Mele
Fecha de nacimiento
1997/01/10
Name
Lide Erbina Araña
Position
Utility Back
Fecha de nacimiento
2000/12/19
Name
Lucía Moya Barruetabeña
Position
Medio Mele
Fecha de nacimiento
1995/10/13
Name
Maitane Ibáñez Solé
Position
Primera Línea
Fecha de nacimiento
1995/11/23
Name
Malen Esparza Azkune
Position
Primera Línea
Fecha de nacimiento
2002/10/30
Name
Nahia Martínez Iturricastillo
Position
Segunda Línea
Fecha de nacimiento
2000/07/23
Name
Nut Mora Guntín
Position
Ala
Fecha de nacimiento
2003/10/15
Name
Oraçao Sambu Tusamba
Position
Centro
Fecha de nacimiento
2001/08/03
Name
Raquel Riera Lorenzo
Position
Ala
Fecha de nacimiento
2001/04/28
Name
Uribarri Barrutieta Barrenetxea
Position
Utility Back
Fecha de nacimiento
2021/08/22
Name
Naiara Chimeno García
Position
Primera Línea, Segunda Línea
Fecha de nacimiento
1995/04/22
Name
Nerea García Rementería
Position
Tercera Línea
Fecha de nacimiento
1996/11/17

Beste urte batez, Avia Eibar Rugby Taldeko nesken taldeak gogor borrokatuko du aurreko denboraldiko emaitzak hobetzeko. Rugbya frogatzeko gogoz bazaude eta taldera batzea nahi baduzu, jarri zaitez gurekin harremanetan. Ez zara damutuko!